اخبار

جشنواره عکس «طبس از نگاه هموطن» برگزار می شود

جشنواره عکس «طبس از نگاه هموطن» برگزار می شود
علاقه مندان به هنر عکاسی می توانند حداکثر ۱۰ عکس، با موضوعات جاذبه های طبیعی، گردشگری، زیارتی و تاریخی شهرستان طبس،از طریق شبکه مجازی تلگرام تا 20 فروردین 1396 در دو بخش تلفن همراه و دوربین عکاسی به جشنواره عکس «طبس از نگاه هموطن» ارسال نمایند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس؛علیرضا عصاری گفت: جشنواره عکس «طبس از نگاه هموطن» با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری، کانون فیلم و عکس و شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری «کو بی کی» طبس برگزار می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس بیان داشت:علاقه مندان به هنر عکاسی می توانند تا 20 فروردین 1396 آثار خود را با موضوعات جاذبه های طبیعی، گردشگری، زیارتی و تاریخی شهرستان طبس  در دو بخش تلفن همراه و دوربین عکاسی ارسال نمایند.

عصاری افزود: هر عکاس می‌تواند حداکثر ۱۰ عکس، از طریق شبکه مجازی تلگرام به شماره 09162148500 ارسال کند.

وی خاطر نشان کرد: شرکت کنندگان می بایست به همراه آثار، نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را ارسال نمایند و نوشتن مشخصات بر روی عکس ممنوع است.

دبیر شورای فرهنگ عمومی طبس با اشاره به اعلام نتایج این جشنواره در 25 فروردین 1396 ، گفت: در بخش دوربین عکاسی دو جایزه دو میلیون ریالی و در بخش تلفن همراه، هفت جایزه یک میلیون ریالی  به برگزیدگان اهداء خواهد شد.

 

۱۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس |

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید