اخبار

سامانه جامع چاپ راه اندازی شد

سامانه جامع چاپ راه اندازی شد
با راه اندازی سامانه جامع چاپ ، فعالان حوزه چاپ می توانند کلیه فرایند‌های مربوطه اعم از تاسیس، نقل و انتقال، ورود و ترخیص، صادرات و امورچاپی از طریق این سامانه انجام دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان طبس؛ سامانه جامع چاپ در راستای اجرایی کردن طرح دولت الکترونیک و همچنین تکریم ارباب رجوع، توسط وازرت فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت خدمات مورد نیاز چاپخانه‌ها و واحد‌های وابسته ، راه اندازی شد.

فعالیت‌های مربوط به چاپخانه‌ها صرفا از طریق این سامانه قابل انجام خواهد بود.

فعالان حوزه چاپ می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی اداره کل چاپ و نشر به آدرس:   http://irprint.farhang.gov.ir  نسبت به ثبت مشخصات واحد لیتوگرافی، چاپ و عملیات تکمیلی (صحافی) خود اقدام کنند.

چاپخانه داران در صورت نیاز به هرگونه توضیح می‌توانند با شماره‌ 32834774  امور فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس، تماس بگیرند.

همچنین متقاضیان تاسیس چاپخانه نیز می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی مربوطه و ورود به سامانه جامع چاپ و انتخاب بخش متقاضی جدید، فرم‌های مربوط به کلمه کاربری و رمز عبور را پر کرده و پس از تایید کارشناس مربوطه، می‌توانند وارد کارتابل خود شده و فرم‌های تقاضای واحد چاپی را تکمیل نمایند.

متقاضی پس از اعلام تقاضا، توسط پیام کوتاه و ایمیل در جریان روند اداری تقاضای خود قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است:در این سامانه کلیه فرایند‌های مربوط به واحد‌های چاپی در ۴ سرفصل تاسیس، نقل و انتقال، ورود و ترخیص، صادرات و امورچاپی دسته بندی شده است.

۱۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۱

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید