اخبار

ثبت نام نزدیک به 500نفر در آزمون سراسری قرآن و عترت در طبس

ثبت نام نزدیک به 500نفر در آزمون سراسری قرآن و عترت در طبس
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس از ثبت نام 497 نفر در هفدهمین آزمون سراسری قرآن وعترت در این شهرستان خبرداد و گفت:آزمون قرآن وعترت 9 اسفند برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس؛«علیرضا عصاری» گفت: 373 نفر در طبس و 124 نفر در بخش دستگردان در هفدهمین آزمون سراسری قرآن وعترت، در 18 رشته، با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس اظهار داشت: آزمون سراسری قرآن وعترت در 9 اسفند سال جاری، در ٣ گروه امتحانی حفظ قرآن کریم در ٨ رشته،مفاهیم و معارف قرآن اهل بیت در ٧ رشته و آموزش های الکترونیکی در ٣ رشته برگزار خواهد شد.

عصاری افزود:هفدهمین آزمون سراسری قرآن وعترت با همکاری معاونت قرآن وعترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی،مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امورخیریه،اداره کل قرآن وعترت و نماز وزارت آموزش و پرورش و شبکه قرآن و معارف سازمان صدا وسیما، برگزار می شود.

وی یادآور شد:شرکت کنندگان می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به نشانی https://www.quranedu.ir  از اول تا نهم اسفند کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

 

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۷

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید