اخبار

عضویت بیش از 5600 نفر از اعضای کانون های مساجد طبس در سامانه سجا

عضویت بیش از 5600 نفر از اعضای کانون های مساجد طبس در سامانه سجا
حجت الاسلام آئین پرست از عضویت پنج هزار و 604 نفر در سامانه بچه های مسجد خبرداد و گفت: آخرین مهلت ثبت عضویت 7 اسفند ماه است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس؛ مسئول نمایندگی کانون های مساجد طبس گفت: این شهرستان با سه بخش مرکزی،دیهوک و دستگردان دارای 71 کانون فرهنگی و هنری مسجد است.

حجت الاسلام «مهدی آئین پرست» افزود: از آغاز ثبت اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد در سامانه بچه های مسجد(سجا) تاکنون تعداد 5604 نفر در این سامانه عضویت خود را ثبت کرده اند.

وی با اشاره به اینکه ثبت نام عضویت در سامانه بچه های مسجد تا 7 اسفندماه سال جاری ادامه دارد،خاطرنشان کرد:شهرستان طبس با 87 درصد عضویت،بالاترین درصد را در مقایسه با دیگر شهرستان های استان دارد.

مسئول نمایندگی کانون های مساجد طبس اظهار داشت: مدیران کانون های فرهنگی و هنری مساجد، می توانند با مراجعه به سایت  https://bachehayemasjed.irضمن ثبت کانون، اطلاعات آن را نیز تکمیل و از اخبار تمامی کانون ها مطلع شوند.

آئین پرست در پایان گفت: با ثبت حداقل۲۰ نفر در مساجد شهری و  ۱۰ نفر در مساجد روستایی، یک کانون فرهنگی هنری مسجد رسمیت می‌یابد.

لازم به ذکر است:نمایندگی دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی(منطقه ویژه طبس) سال 1392 در شهرستان طبس راه اندازی شد.

۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۰۹

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید