اخبار

امام جمعه طبس:شرایط اعطای وام و صدور مجوز کسب و کارها تسهیل شود

امام جمعه طبس:شرایط اعطای وام و صدور مجوز کسب و کارها تسهیل شود
حجت الاسلام والمسلمین محمدی گفت: یکی از موانع در رونق تولید مسیر طولانی اخذ تسهیلات و صدور مجوزها است که باید تسهیل و هموار شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس؛امام جمعه طبس (12 اردیبهشت) در جلسه شورای فرهنگ عمومی با موضوع رونق تولید گفت:قانون انعطاف دارد و برای رفع مشکل مردم است نه معضل مردم و البته نقض قانون نباید کرد و باید راه های ایجاد کسب و کار در جامعه را هموارتر نمود.

حجت الاسلام والمسلمین «محمدرضا محمدی» اظهار داشت: یکی از راه های رونق تولید می تواند اعطای تسهیلات ارزان قیمت باشد و البته نیز ترویج مشاغل خانگی از همین راهکارها در جهت رونق تولید است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان طبس ضمن تبریک روز معلم گفت: انقلاب ما فرهنگی بوده و همه دنیا به این نتیجه رسیده است که اگر بخواهد به جایگاه والا برسد، باید به فرهنگ توجه کند و فرهنگ زیربنای تحولات در هر کشور است.

محمدی بیان کرد: دغدغه ای که مقام معظم رهبری در سال های اخیر داشته اند و  نام سال ها را برآن اساس نامگذاری کرده اند، برمحور اقتصاد بوده است، چراکه جنگ دشمن با ما جنگ اقتصادی است و همه باید جهادی کار کنند تا مشکلات رفع شود.

وی در پایان گفت: مصوبات شورای فرهنگ عمومی به منزله قانون و لازم الاجرا است و کارگروه های مشورتی شورای فرهنگ عمومی طبس تشکیل شود تا دستور کار جلسات در آن بیشتر، کارشناسی و بررسی شود.


شورای فرهنگ عمومی طبس 6
شورای فرهنگ عمومی طبس 5
شورای فرهنگ عمومی طبس 2

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۳۶

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید