اخبار

مسئول نمایندگی کانون های مساجد طبس:مساجد نقش محوری در اعتلای فرهنگ و تربیت خانواده دارد

مسئول نمایندگی کانون های مساجد طبس:مساجد نقش محوری در اعتلای فرهنگ و تربیت خانواده دارد
حجت الاسلام آئین پرست گفت: مساجد نقش محوری در اعتلای فرهنگ و تربیت خانواده دارند و باید در اوقات فراغت از مساجد بهره برد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس؛مسئول نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی در طبس، روز گذشته(30 اردیبهشت) در جلسه ستاد هماهنگی و برنامه ریزی اوقات فراغت تابستان 98 گفت:هدف از برگزاری کلاس های اوقات فراغت، ارتقاء سطح معلومات و دانش دینی مخاطبان و مناسب سازی فضا و محیط مساجد در جهت جذب جوانان ونوجوانانو توانمندسازی آنان است.

حجت الاسلام «مهدی آئین پرست» گفت: مساجد نقش محوری در اعتلای فرهنگ و تربیت خانواده دارند و باید در اوقات فراغت از مساجد بهره برد.

وی پس از جمع بندی جلسه اظهار داشت:برنامه های آموزشی با محوریت قرآن و احکام،برنامه های ورزشی مانند شنا و تکواندو ،کلاس های رایانه ،نمایش فیلم،مسابقات قرآنی،اردوهای زیارتی سیاحتی،کلاس آموزش های امداد و نجات،کارگاههای مادر و کودک،کلاس های حفظ قرآن و نقاشی ،کلاس های معرفتی صحیفه سجادیه و نهچ البلاغه  از جمله برنامه ها برای اوقات فراغت در تابستان 98 با محوریت مساجد خواهد بود.

لازم به ذکر است در این جلسه موسسات قرآن وعترت و برخی از مدیر مسئولان کانون های مساجد و ادارات تبلیغات اسلامی ، ورزش و جوانان و آموزش و پرورش،هلال احمر،بسیج و...حضور داشتند.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۰۸

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید