اخبار

115 عنوان کتاب از نویسندگان طبسی چاپ شده است

115 عنوان کتاب از نویسندگان طبسی چاپ شده است
با اهدای 7 جلد کتاب ارزشمند،توسط جواد قاسمی،مترجم طبسی،تاکنون 115 عنوان کتاب از نویسندگان طبسی چاپ و به گنجینه کتب نویسندگان این شهرستان اهداء شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس؛ 7 جلد کتاب در حوزه علوم اسلامی و انسانی با عناوین «فرهنگ اصطلاحات فلسفه،کلام و منطق»،« قطب الدین شیرازی و علم الانوار در فلسفه اسلامی»،«فلسفه علم و دین در اسلام و مسیحیت»،«طبقه بندی علوم از نظر حکمای مسلمانان»،«جانشینی حضرت محمد(ص)»،«کلام قدسی در هنر بشری»و «مکتب ها و فرقه های اسلامی در سده های میانی» امروز (27 خرداد) با قلم و ترجمه جواد قاسمی و به همت حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدجواد زنجانی طبسی به گنجینه کتب نویسندگان این شهرستان اهداء شد.

این کتاب ها توسط بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی به چاپ رسیده است.

گنجینه کتب نویسندگان طبسی از سال 1387 در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس تشکیل شده است و شهروندانی که دارای تالیفاتی هستند، آثار خود را به این گنجینه اهداء می کنند که هم اکنون شامل تعداد قابل توجهی از آثار نویسندگان طبسی است.

پیش از این 108 عنوان کتاب از آثار نویسندگان طبسی در بانک اطلاعاتی نویسندگان این شهرستان ثبت شده است که در پایگاه اطلاع رسانی این اداره به نشانی https://tabas.farhang.gov.ir  قابل مشاهده است.

لازم به ذکر است : شهروندان طبسی که دارای تالیفاتی هستند،می توانند آثار خود را به این گنجینه اهداء کنند.


۲۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۰۰

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید