اخبار

کارگاه آموزشی داستان نویسی در طبس برگزار می شود

کارگاه آموزشی داستان نویسی در طبس برگزار می شود
کارگاه آموزشی داستان نویسی، در مدت دو روز و با حضور مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان در طبس، برگزار می شود.


به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس کارگاه آموزشی داستان نویسی با حضور مهدی قزلی، داستان نویس و مدرس داستان نویسی، برگزار می شود .

 سرفصل های ارائه شده در این کارگاه آموزشی شامل تعریف قصه، افسانه و تفکیک انواع داستان، داستانک، داستان کوتاه، داستان بلند و رمان و همچنین تفاوت داستان با سایر نوشته ها است.

 عناصر تصویری در داستان، بازیابی عناصر داستانی در یک فیلم و شناخت عناصر یک داستان مانند طرح، فضا، حادثه، شخصیت، موضوع یا درونمایه، زاویه دید، منطق، لحن، تخیل از دیگر سرفصل های آموزشی کارگاه داستان نویسی است.

 این کارگاه آموزشی، روزهای جمعه (صبح و بعدازظهر) و شنبه (بعدازظهر) ، ۱۰ و ۱۱ آبان ماه، در محل دفتر خانه فرهنگ طبس، واقع در عمارت سردرب باغ گلشن، برگزار می شود.

 مهدی قزلی مدیرعامل بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان و دبیر اجرایی جایزه ادبی جلال آل احمد از دوره هفتم تا کنون و همچنین دبیر اجرایی جایزه بین المللی شعر فجر از دوره نهم تاکنون است.

 کارگاه آموزشی داستان نویسی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس و موسسه فرهنگی هنری شمیم معرفت برگزار می شود.


علاقمندان جهت ثبت نام و اطلاع از شرایط این کارگاه آموزشی، می توانند با شماره تلفن ۳۲۸۲۴۷۲۴ و یا شماره همراه 09138584493 موسسه فرهنگی هنری شمیم معرفت، تماس بگیرند.

 

 

۸ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۰۸
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس |

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید