اخبار

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس خبر داد؛

آغاز ثبت نام هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از 12 آبان

آغاز ثبت نام هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از 12 آبان
عصاری گفت:ثبت نام در هجدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت از 12 آبان آغاز و تا 12 آذر ادامه دارد.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس؛سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس گفت:هجدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت به همت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دی و بهمن 98، برگزار می شود.

«علیرضا عصاری» شناسایی و معرفی نخبگان و استعدادهای قرآنی به ویژه در گروه سنی جوانان و نوجوانان، سنجش و ارزیابی کمی و کیفی موسسات قرآن و عترت،ایجاد انگیزه در بین عموم مردم جامعه به فراگیری معارف قرآن و عترت را از اهداف برگزاری آزمون سراسری قرآن و عترت برشمرد و گفت: این آزمون در مرحله الکترونیکی، چهارشنبه و پنجشنبه 25و 26 دی ماه و در مرحله کتبی، پنجشنبه 3 بهمن98 انجام می شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی طبس افزود: امسال آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در 4 گروه امتحانی ترجمه و مفاهیم قرآن کریم در 2 رشته، حفظ قرآن کریم در 10 رشته،مفاهیم و معارف قرآن اهل بیت در 2 رشته و آموزش های الکترونیکی در 2 رشته برگزار خواهد شد.

عصاری خاطرنشان کرد: شرکت در تمامی رشته های آزمون برای کلیه داوطلبان مرد و زن،بدون هرگونه محدودیت سنی،آزاد است و هر داوطلب می تواند در یک یا چند رشته از گروه های امتحانی 4 گانه، ثبت نام کند.

وی اعلام داشت:علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام از 12 آبان تا 12 آذر، به مدت یک ماه، به پایگاه اطلاع رسانی آزمون سراسری قرآن و عترت به نشانی https://www.quranedu.ir  مراجعه و از تاریخ 98/10/25 تا 98/11/03 از طریق پایگاه اطلاع رسانی مذکور،کارت ورود به جلسه خود را دریافت نمایند.

لازم به ذکر است: نزدیک به 500 نفر از علاقه مندان و قرآن آموزان شهرستان طبس، در هفدهمین دوره آزمون سراسری قرآن وعترت در سال 97 ،در این آزمون شرکت کرده بودند.

 

۱۱ آبان ۱۳۹۸ ۰۷:۴۱
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طبس |

اظهار نظر

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید